Wystartował konkurs „Pokaż wreszcie co masz w mieście”

Miło nam poinformować, że jesteśmy partnerami konkursu „Pokaż wreszcie co masz w mieście”, który ruszył dzisiaj! Do wygrania aż 5 voucherów na nasze usługi (szczegóły niżej).

O konkursie

Organizatorem jest PlaceKnow.com (polski startup, który jest partnerem naszego projektu Chiny po polsku), a sam konkurs ma na celu promocję najaktywniejszych i najatrakcyjniejszych miast w naszym kraju.
Rywalizacja potrwa do 31 maja.
Zobacz szczegółowy opis konkursu

Dla kogo

  • Urzędy Miast – lokalne władze samorządowe i organizacje turystyczne mogą zgłaszać swój
    udział w konkursie i tym samym bezkosztowo promować swoje miasto i region.
  • Mieszkańcy – mieszkańcy miast poprzez korzystanie z darmowych narzędzi PlaceKnow.com nie tylko mogą włączyć się w tworzenie fotograficznej mapy świata, ale walczyć o niezwykle atrakcyjne nagrody. Mieszkańcy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i zdjęciami z podróży, dodawać ciekawe miejsca i promować swoje miasta.
  • Hotele – hotele z całego kraju biorąc udział w konkursie, nie tylko promują własną markę, ale także w sposób skuteczny i efektywny mogą pozyskiwać nowych klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy promując swój region turystyczny.

Nagrody

[box]W ramach nagród dla użytkowników portalu można wygrać 5 naszych voucherów na Pakiet Optymalny, tak więc jest o co walczyć![/box]

Zobacz pełną listę nagród

O organizatorze

Organizatorem konkursu jest platforma PlaceKnow.com. Jest to międzynarodowy portal turystyczno-społecznościowym, którego zasadniczymi celami jest umożliwienie użytkownikom tworzenia fotograficznej mapy świata, przekazania dostępu do najważniejszych informacji niezbędnych przy planowaniu, jak i w samej podróży oraz przedstawiania personalizowanych rekomendacji miejsc.
Platforma jest skierowana do międzynarodowego oraz lokalnego środowiska turystycznego, które nie tylko szuka informacji, ale także chce się nimi dzielić promując najciekawsze miejsca poprzez własne doświadczenia z podróży.
PlaceKnow.com jest portalem przeznaczonym także dla promocji miast, regionów oraz lokalnych firm. Zarówno władze samorządowe, organizacje turystyczne, hotele oraz lokalne firmy, poprzez platformę PlaceKnow.com mogą skutecznie się promować i efektywnie budować własne marki.

Zachęcamy gorąco do uczestnictwa i używania platformy placeknow.com!

Mateusz Paprocki

Author Mateusz Paprocki

More posts by Mateusz Paprocki