Podróż na Borneo na dwa tygodnie

By | Inspiracje, Malezja | No Comments

Borneo – część wyspy należąca do Malezji słynie z idealnych miejsc do nurkowania i przepięknych resortów, ale to lokalna fauna i flora niesamowite bogactwo gatunków roślin i zwierząt – przyciągają odwiedzających.
Podczas wyjazdu na Borneo możesz odwiedzić najlepsze rezerwaty zagrożonych gatunków: orangutanów i nosaczy, ale także niedźwiedzi malezyjskich i żółwi.
Miłośnicy poznawania kultury mogą podróżować łodziami po rzekach oraz zatrzymywać się w tradycyjnych chatach na palach w nadrzecznych wioskach i eksplorować otaczającą je dżunglę.
Proponujemy pierwszy tydzień podróży na Borneo spędzić aktywnie, na poznawaniu niesamowicie bogatej przyrody, a pod koniec wyjazdu zrelaksować się na plaży pod palmami i nurkować w przejrzystej wodzie w towarzystwie wielobarwnych ryb i olbrzymich żółwi.

Read More

Podróż do Malezji na dwa tygodnie

By | Inspiracje, Malezja | No Comments

Podczas wakacji w Malezji odkryjesz tętniące życiem Kuala Lumpur, najstarszy las deszczowy na ziemi w Taman Negara, plantacje herbaty w Cameron Highlands, Penang z kolonialnymi budynkami i genialnymi muralami czy tropikalne plaże Langkawi. Półwysep Malajski jest bardzo łatwy do podróżowania zarówno samochodem jak i autobusami. Nie będziesz mieć też problemów z komunikacją – ludzie są przyjaźni i łatwo porozumieć się po angielsku, a jedzenie jest absolutnie genialne.

Read More