Podróż do Patagonii – Argentyna i Chile w 14 dni

By | Ameryka Południowa, Argentyna, Chile, Inspiracje | No Comments

Patagonia – zarówno jej część należąca do Argentyny, jak i do Chile, jest jednym z najpiękniejszych zakątków świata. Jednym z najbardziej znanych i bardzo często odwiedzanych przez turystów cudów natury jest Torres del Paine, gdzie możesz udać się na kilkudniowy trekking. ale spora część Patagonii wciąż pozostaje mocno odizolowana od głównych szlaków turystycznych.

Read More

Podróż do Argentyny i Patagonii na trzy tygodnie

By | Ameryka Południowa, Argentyna, Chile, Inspiracje | No Comments

Wybierz się w Podróż do Argentyny – kraju tanga, futbolu i mate oraz wina i dobrego jedzenia. Argentyńskie asado, grill, jest nadal jednym z najważniejszych posiłków w argentyńskiej diecie.
Dla turystów Argentyna to patagońskie góry i lodowce, oszałamiający huk wodospadów Iguazu, roztańczone Buenos Aires i tajemnicza Terra del Fuego.
Mając trzy tygodnie na wycieczkę do Argentyny około tygodnia poświęć na Buenos Aires oraz Iguazu, ale resztę podróży spędź w Patagonii – nie będziesz żałować!

Read More

Wyjazd do Chile na trzy tygodnie

By | Ameryka Południowa, Chile, Inspiracje | No Comments

San Pedro de Atacama – Najsuchsza pustynia świata na północy z najpiękniejszymi gwiazdami, jakie zobaczysz w życiu. Olbrzymie, prastare lodowce na południu, wulkany, wodospady i jeziora, tajemnicze Moai i wielki system jaskiń na Wyspie Wielkanocnej. Plaże i tętniące życiem Santiago – Chile jest tym miejscem, które chcesz zobaczyć!
Mając trzy tygodnie na podróż do Chile przejedź kraj od północy – od pustyni Atakama przez Santiago, centrum i wyspę Chiloe i poleć na południowy kraniec świata, aż do chilijskiej Patagonii.

Read More