Propozycja wakacji w Tajlandii i Kambodży dla osób, które chcą wygrzać się pod palmami na pięknej plaży i zapoznać z egzotyczną kulturą w czasie, gdy w Polsce panuje zima.
Tajlandia, mimo że pełna turystów, wciąż urzeka przyrodą i plażami, a tętniący życiem Bangkok fascynuje i zachwyca. Kambodża kojarzy się z magicznym Angkorem, miejscem, które musisz zobaczyć, jeśli interesują Cię dawne cywilizacje, ale podczas tej podróży poznasz także inne oblicze tego kraju.
Podróż do Kambodży kojarzy się przede wszystkim z Angkorem i kompleksem świątyń zagubionych w dżungli, ale odkryjesz tam dużo więcej – parki narodowe, dżungle, lasy namorzynowe i piękne plaże, pola ryżowe i wiejski krajobraz, spokojną, cichą prowincję i niesamowicie miłych i otwartych ludzi.
Wielka turystyka w Kambodży dopiero się zaczyna, więc wciąż można zobaczyć cudowny, autentyczny kraj. Poczytaj, jakie mogą być Twoje szyte na miarę wakacje w Kambodży
Alicja i Kasia spędziły gorący zimowy miesiąc w Azji Południowo – Wschodniej. Oto ich opinia o naszej usłudze. Opinia o…
Dziwne środki transportu. Oto, jak problem dostania się z punktu A do punktu B jak najszybciej i jak najlepiej rozwiązano w niektórych miejscach, w zależności od warunków i tego, co było „pod ręką”.
Stolica Kambodży, niegdyś nazywana Paryżem Wschodu, nie jest dziś najpiękniejszym z azjatyckich miast, ale z pewnością warto poznać jeego historię i atrakcje przy okazji wizyty w Kambodży.
Kambodża to nie tylko Angkor i tragiczna historia najnowsza, to również plaże równie piękne, jak w sąsiedniej Tajlandii.
Wyjeżdżając za granicę warto wiedzieć, jakie gesty występują w danej kulturze. Oto, jak to wygląda w Kambodży
Kambodża słynie przede wszystkim ze swojej starożytnej stolicy Angkor, położonej przy dzisiejszym mieście Siem Reap. Ale Kambodża to też przepiękne wyspy i plaże, często jeszcze niemal nietknięte cywilizacją, oraz porośnięte wiecznie zielonym lasem równikowym Góry Kardamonowe.
Czerwoni Khmerzy podczas czteroletnich rządów w Kambodży w latach 70. XX wieku doprowadzili do śmierci 1/4 społeczeństwa. Do dziś giną ludzie z powodu milionów min lądowych, które po sobie pozostawili.