Defnicje

  • “My”, “Nasze” – Architekci Podróży
  • “Strona” – strona www.architekcipordozy.pl oraz wszystkie znajdujące się na niej treści (włączając podstrony, bloga oraz ten regulamin)
  • “Produkt” – przygotowany przez Nas dla Ciebie plan podróży oraz inne materiały ustalone podczas naszej rozmowy

Czym jest Produkt?

Oferujemy Ci spersonalizowany plan podróży, będący zbiorem rekomendacji, zbudowanych na podstawie naszego doświadczenia. Przygotowane przez nas Produkty przeznaczone są tylko i wyłączenia dla Ciebie – nie możesz ich pożyczać, sprzedawać ani udostępniać w żadnej innej formie. Możesz za to polecać znajomym i rodzinie nasze usługi – będą Ci wdzięczni tak samo jak my!
Co nie wchodzi w skład Produktu?
Nie jesteśmy biurem podróży, dlatego nasza oferta nie obejmuje:

  • Opłat za przejazdy oraz ich rezerwacji.
  • Opłat za noclegi oraz ich rezerwacji.
  • Doradztwa i pomocy w czasie podróży (za wyjątkiem sytuacji, w których umówiliśmy się inaczej).

Pamiętaj również, że ceny noclegów, transportu oraz innych usług i produktów mają pomóc Tobie w jak najbardziej precyzyjnym oszacowaniu kosztów podróży. Dokładamy wszelkich starań aby były one precyzyjne, jednak mają charakter orientacyjny i mogą się zmienić (np. w zależności od aktualnej ilości gości w hotelu, Twoich zdolności negocjacyjnych itp.).

Gwarancje i reklamacje

Informacje zawarte w Produkcie nie są objęte gwarancją, chyba że obowiązuje promocja na gwarancję. Obiecujemy, że dokładamy wszelkich możliwych starań aby nasz Produkt zawierał aktualne i precyzyjne informacje, spełniał Twoje oczekiwania i był nieocenioną pomocą w trakcie Twojej podróży. Za wszystkie błędy i nieścisłości przepraszamy i bijemy się w piersi, jednak nie możesz mieć do nas roszczeń (również prawnych i finansowych) za nieprzyjemne sytuacje i straty wynikłe z ich powodu – produkt stanowi jedynie zbiór rekomendacji, którymi możesz się kierować.

Ochrona danych osobowych

Twoje dane będą wykorzystane jedynie do wystawienia rachunku za nasze usługi. Pod żadnym pozorem nie będą one udostępniane osobom trzecim – Twoja prywatność jest dla nas równie ważna jak Twoje zadowolenie z naszej usługi.

Postanowienia końcowe

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu bez uprzedniego powiadomienia klientów. Obowiązkiem klienta jest przeczytanie niniejszego regulaminu oraz sprawdzanie, czy nie zaszły w nim zmiany. Wchodząc na Stronę automatycznie akceptujesz postanowienia tego regulaminu. W przeciwnym wypadku opuść proszę tą stronę – zaoszczędzimy sobie niepotrzebnych nieporozumień.