Obejrzyj przykładowy produkt

Nasza usługa krok po kroku

[learn_more caption=”Kontakt” state=”open”] Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą aby ustalić termin rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem Skypa. Jeśli preferujesz komunikację e-mailową, wyślemy Ci kwestionariusz do wypełnienia. [/learn_more] [learn_more caption=”Wstępny, darmowy plan wyjazdu”] W ciągu 48. godzin od naszej rozmowy lub odesłania przez Ciebie kwestionariusza prześlemy Ci wstępny szkic wyjazdu.
Jeśli nie jesteś zdecydowany, gdzie chcesz jechać, otrzymasz od nas propozycje miejsc oraz wstępny szkic wyjazdu. [/learn_more] [learn_more caption=”Gotowy plan”] Jeśli zdecydujesz się na zakup naszej usługi, to po akceptacji wstępnego planu i uiszczeniu opłaty otrzymasz od nas kompletny produkt. [/learn_more] [learn_more caption=”Czas oczekiwania na usługę”] Czas oczekiwania na usługę to 7 – 14 dni. W wyjątkowych przypadkach, jeśli termin wyjazdu jest bardzo bliski albo Twoje zamówienie jest bardzo skomplikowane, czas może się skrócić lub wydłużyć. [/learn_more] [learn_more caption=”Modyfikacje planu”] Wiemy, że Twoje oczekiwania mogą się zmienić, a plan podróży powinien to odzwierciedlać. Zarówno podczas tworzenia, jak i po otrzymaniu gotowego planu będziesz mógł nam przesłać komentarze, w oparciu o które uzupełnimy plan podróży. [/learn_more]
[custom_list type=”check”]

Czemu to, co oferujemy, jest świetne?

 • CZAS – Zaoszczędzisz czas, który strawiłbyś na szukaniu w internecie informacji, noclegów, transportu i innych rzeczy, których znalezienie jest niezbędne, acz męczące.
 • PERSONALIZACJA – Spędzisz wakacje w swoim stylu – plan podróży, noclegi, sposób przemieszczania się – wszystko będzie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.
 • PRZYGOTOWANIE – Wszystko będzie dobrze przygotowane – nie okaże się, że zapomniałeś o jakiejś bardzo ważnej rzeczy.
 • ELASTYCZNOŚĆ – Nasz plan jest elastyczny. Możesz wybierać i realizować jego konkretne elementy w zależności od nastroju i tego, co Ci się najbardziej spodoba na podczas podróży.
[/custom_list]
[custom_list type=”x”]

Nie wydasz pieniędzy niepotrzebnie!

 • Będziesz się przemieszczać z miejsca na miejsce najszybszą, a nie najbardziej okrężną drogą. Zasugerujemy takie środki transportu, abyś poświęcił jak najmniej czasu na transport.
  (no chyba że jesteś miłośnikiem podziwiania krajobrazów albo fanem kolei).
 • Nie przepłacisz za hotel nie wart swojej ceny. Hotele, które Ci zasugerujemy, będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom zarówno jeśli chodzi o cenę, jak i lokalizację oraz atmosferę.
 • Nie dasz się naciągnąć lokalsom, bo będziesz wiedział, na co powinieneś uważać.
 • Nie zjesz w drogiej restauracji “tylko dla turystów”, ale w restauracji za rogiem, gdzie ceny są dwa razy niższe a jedzenie lepsze.
 • Nie będziesz wtłoczony w sztywne ramy wycieczki z biurem podróży – nie będziesz musiał się do nikogo dopasowywać
[/custom_list]

Nie jesteś pewien, gdzie chcesz pojechać?

Na podstawie Twoich preferencji i budżetu przedstawimy Ci propozycje 3. miejsc, w które możesz pojechać!

Doradzimy Ci – to nic nie kosztuje!

Chcemy, żebyś spędził swoje wakacje najlepiej jak tylko się da, więc pomożemy Ci najlepiej jak tylko umiemy.

Button Text