Dla Małgorzaty i Andrzeja wraz z synem przygotowaliśmy trwający trzy tygodnie styczniowy wyjazd do Chile i Argentyny. Zwiedzali Patagonię – najpierw Chiloe, a następnie wynajęli samochód i zwiedzali Patagonię południową – Ushuaię oraz okolice Torres del Paine i Perito Moreno.
Przed lotem powrotnym spędzili kilka dni w Santiago i okolicach Valparaiso.

Opinia o Architektach Podróży

Cóż to była za ulga, gdy po miesiącu miotania się i rozmyślania co wybrać ze wspaniałości Chile, mając do dyspozycji zaledwie kilkanaście dni, ktoś wziął za nas sprawy w swoje ręce. Współpraca była fantastyczna. Początkowe zapewnienie, że kontaktować się będziemy tyle razy, ile będzie potrzebne, wydawało mi się chwytem marketingowym. Liczyłam na kilka propozycji, które będę mogła dopracować. Tymczasem wymiana maili była nieustanna, aż do osiągnięcia optymalnego efektu. Korespondowanie było prawdziwą przyjemnością. Nawet, gdy na horyzoncie pojawiły się problemy z nieoczekiwanym zapadnięciem się pod ziemię paszportu (w czasie, gdy trzeba było rezerwować bilety), natychmiast dostaliśmy słowa otuchy i podpowiedź możliwych rozwiązań.
Pani Martyna doskonale wyczuła nasze oczekiwania. Plan końcowy był szczegółowy, z opcjami, rzeczywiście skrojony na miarę. W efekcie udało się zobaczyć znacznie więcej, niż pierwotnie nam się śniło. Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy. To była świetna inwestycja:)
Gosia i Andrzej

Martyna Jankowska

Author Martyna Jankowska

More posts by Martyna Jankowska