Gdzie na wakacje?

Zastanawiasz się, gdzie jechać na wakacje? Szukasz inspiracji na urlop w październiku lub listopadzie?

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak spędzić wakacje, mamy dla Ciebie kilka inspirujących miejsc, do których możesz się udać, jeśli chcesz uciec przed jesienną słotą.

W Azji Południowo-Wschodniej zaczyna się idealny czas na wypoczynek, a na południowej półkuli startuje wiosna!

1. Indie

Jesienne Indie są gorące, ale wciąż zielone po niedawnym monsunie. W listopadzie zaczyna się najlepszy okres, żeby odwiedzić plaże na Goa – chyba wciąż jeszcze najtańsze z egzotycznych plaż.
Dwu – trzy tygodniowy wyjazd do Indii można zamknąć wraz z przelotami w granicach 3000 złotych na osobę.

2. Kambodża

Gdzie na wakacje? Kambodża?

Jesteś zakochany w dawnych cywilizacjach? Angkor Wat, ruiny starożytnej khmerskiej stolicy z pewnością Cię zachwycą. Po zwiedzaniu możesz udać się na jedną z rajskich wysp Kambodży, gdzie odpoczniesz z dala od cywilizacji i gwaru.
Wyjazd trochę droższy niż Indie, ale trzy tygodnie da się spędzić poniżej 4000 tysięcy złotych.

3. Tajlandia


Jeśli lubisz wielkie metropolie, zapraszamy do Bangkoku! Skosztujesz atmosfery wielkiego miasta w typowo azjatyckim wydaniu! A jak już znudzi Ci się gwar i wieżowce, możesz udać się na którąś z rajskich tajskich wysp – niezależnie czy preferujesz nowoczesny resort i Starbucksa na plaży, czy odludne miejsce i chatę krytą strzechą, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A cały wyjazd na niezłym poziomie spokojnie zmieści się w 4000 złotych.

Może szukasz czegoś jeszcze innego? Październik to miesiąc w którym w Peru jest jeszcze sucho: trekking do Machu Picchu w tym terminie powinien się udać, ale na to już trzeba przeznaczyć zdecydowanie więcej pieniędzy niż na wyjazd do Azji.

Powyższe kierunki są dość popularne, ale każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie.

Jeśli marzycie o takiej, albo o jeszcze bardziej niezwykłej podróży, wystarczy się do nas zgłosić, pomożemy Wam znaleźć miejsce na idealne wakacje!

Martyna Jankowska

Author Martyna Jankowska

More posts by Martyna Jankowska
  • Zimą najlepiej jechać na połduniową półkulę, gdzie jest lato! 🙂 Uruguay? 🙂

  • Dere

    Możecie podać jakiś ubezpieczycieli, u których można kupić ubezpieczenie zdrowotne za granicą