Alicja i Kasia spędziły gorący zimowy miesiąc w Azji Południowo – Wschodniej. Oto ich opinia o naszej usłudze.

Opinia o Architektach Podróży

Architekci Podróży z ogromnym zaangażowaniem i zrozumieniem naszych potrzeb i możliwości (2 businesswomen 50+) zaplanowali nam każdy dzień miesięcznej wyprawy do Tajlandii, Kambodży (Angkor Wat) i Wietnamu (Delta Mekongu). Pomogli wyszukać połączenia lotnicze (9 startów i lądowań), zawczasu kupić bilety w dobrej cenie i zarezerwować noclegi w tanich, ale przyjemnych i dogodnie zlokalizowanych hotelikach.

Ich propozycje dotyczące logistyki wyprawy i szybkiego przemieszczania się między poszczególnymi miejscami okazały się strzałem w dziesiątkę. Podróżowałyśmy nie tylko samolotem ale również pociągiem, łodzią, katamaranem i autobusem.
Martyna i Mateusz zasugerowali nam wypoczynek na wyspie Ko Tao z piękną plażą cudnymi zachodami słońca. Można było tam spróbować nurkowania z butlą oraz snorkelingu na rafie bez wypływania łodzią w morze.

Wyszukali dla nas wiele atrakcji, abyśmy sprawdziły swoją dzielność np. głaskanie małych i dużych tygrysów, opiekowanie się cały dzień słoniem, skosztowanie white raftingu, czy zjeżdżanie na linach w dzikiej dżungli.
Dzięki ich licznym praktycznym wskazówkom wiedziałyśmy co, gdzie, jak i za ile, a co za tym idzie nasza samodzielna podróż przez nieznaną nam dotąd Azję była wielka przyjemnością.

Zaproponowany przez Architektów Podróży plan wyprawy sprawdził się w całości. Polecamy ich usługi, bo znają się na tym co robią, są elastyczni i rzetelni, a co najważniejsze pomagają dokonać wyborów i zrealizować zindywidualizowane podróżnicze marzenia.

Alicja i Kasia

Gdańsk, luty 2014

Martyna Jankowska

Author Martyna Jankowska

More posts by Martyna Jankowska