Architekci (w) podróży – Chiny po polsku

[dropcap]C[/dropcap]o wiesz o Chińczykach? A wiesz, co Chińczycy wiedzą o Polakach?
A chcesz wiedzieć?
Jeśli tak, to od 2.04 będziesz otrzymywać od nas regularne informacje o Chinach, ich mieszkańcach, a przede wszystkim – o Polakach, mieszkających w Państwie Środka.

[dropcap]W[/dropcap]yjeżdżamy na półtora miesiąca do Chin, i nie dość, że stamtąd będziemy pracować i przygotowywać dla Was wymarzone podróże, to będziemy relacjonować nasz pobyt, aby pokazać, jak fantastyczne jest samodzielne podróżowanie i ilu niesamowitych rzeczy można doświadczyć, spróbować i się nauczyć! Już teraz możesz uczestniczyć w naszych przygotowaniach i planach wyjazdowych!

Zobacz stronę naszego projektu i włącz się w nasz wyjazd! Czekamy na wszelkie propozycje, komentarze i sugestie dotyczące wyjazdu oraz realizowanej trasy, artykułów i reportaży.

Martyna Jankowska

Author Martyna Jankowska

More posts by Martyna Jankowska
  • Bardzo się cieszę, że jedziecie do Chin. Będę śledził uważnie. My również się wybieramy w tym roku, choć myślimy o trochę innej wyprawie. Albo od strony Bajkału albo Azji Środkowej

    p.s. 1,5 miesiąca urlopu? No, no… 🙂

    • Super sprawa! Wyprawa przez Kazachstan czy Mongolię również brzmi mega ciekawie. Mam nadzieję, że fajnie Wam się ułoży 🙂 W razie czego chętnie podzielimy się wrażeniami i uwagami z samych Chin.

      Nikt tutaj nie mówi o urlopie – po prostu będziemy układać plany podróży z chińskiej części Internetu 😉