Oferta

Wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada – wstępny plan dostaniesz za darmoO zakupie usługi decydujesz dopiero po akceptacji wstępnego planu, bez zobowiązań!

Pakiet standardowy

Potrzebujesz jedynie planu Twojej podróży bez przelotów i transportu?

790
Wybierz
790
Wybierz

Pakiet optymalny

Pełny pakiet, który zadowoli nawet najbardziej wymagających

990
Wybierz
990
Wybierz

Pakiet maksymalny

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia w trakcie podróży?

1400
Wybierz
 • 3 pomysły na wyjazd
 • Sugerowane połączenia lotnicze
 • 3 propozycje noclegów
 • Plan podróży na każdy dzień
 • Transport na miejscu
 • Informacje o cenach oraz kosztorys
 • Opis lokalnej kultury oraz krótki przewodnik
 • Interaktywna mapa
 • Opieka w trakcie podróży
1400
Wybierz

 

Wszystkie pakiety dotyczą wyjazdów nie dłuższych niż 21 dni oraz dla maksymalnie 4 osób. W pozostałych przypadkach ceny ustalamy indywidualnie.

 

Obejrzyj przykładowy produkt

 

Każdy pakiet zawiera:

 • Informacje o wizie
 • Listę wymaganych szczepień
 • Informacje dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego
 • Informacje o obiektach najbardziej wartych uwagi

Każdy płatny pakiet zawiera:

 • Rekomendacje noclegów zgodnych z Twoimi wymaganiami
 • Pomoc w rezerwacji noclegów i biletów lotniczych

Pytania

Jakie pomysły Ci przedstawimy?

W zależności od planowanego budżetu na wyjazd i informacji, czym się interesujesz, co lubisz i czego chcesz doświadczyć, podamy Ci nasze rekomendacje miejsc, w których według nas spędzisz świetne wakacje.

do góry

Czym są sugerowane połączenia lotnicze?

Znajdujemy dopasowane do Twoich preferencji połączenia lotnicze z Polski/Europy do miejsca docelowego. Otrzymujesz od nas gotowy odnośnik, który przenosi bezpośrednio na stronę z rezerwacją biletów.

do góry

Czym są propozycje noclegów?

Dostaniesz po 2 lub 3, zależnie od wybranej opcji planu, propozycje sprawdzonych noclegów w każdym miejscu, które planujesz odwiedzić w czasie swojej podróży. Sugerowane noclegi będą dostosowane do Twojego budżetu, wymaganego standardu oraz dodatkowych preferencji (np. hotel polecany dla par, rodzin z dziećmi, w centrum, w spokojnej dzielnicy itp.)

do góry

Co zawiera plan podróży na każdy dzień?

W planie podróży znajdziesz najciekawsze opcje spędzania czasu w danym miejscu, z podziałem na pory dnia. Opcji będzie kilka i będą przygotowane na podstawie informacji o Twoich zainteresowaniach i tym, co najbardziej chcesz zobaczyć. Plan zawiera informacje jak dojechać do danego miejsca, ile kosztuje wstęp i ile czasu zajmie orientacyjnie zwiedzanie.

do góry

Co znajdę w opisie połączeń lokalnych?

Sugestie jak najlepiej/najwygodniej/najtaniej dostać się do miejsca docelowego, oraz jak się tam poruszać. Nasz opis uwzględnia ceny oraz informacje o godzinach i miejscach odjazdu lokalnych pociągów i autobusów, oraz wskazówki, jak korzystać z komunikacji miejskiej.

do góry

Jakie informacje otrzymam?

Dostaniesz kosztorys zawierający opłatę za noclegi, szacowane koszty posiłków oraz wydatki, jakie poniesiesz na transport i zwiedzanie.

do góry

Co znajdę w przewodniku?

W przewodniku znajdziesz informację o rekomendowanych przez nas miejscach i obiektach, z opisem ich znaczenia historycznego oraz kulturowego. Będą tam również informacje pomocne w zrozumieniu lokalnej kultury i ułatwiające komunikację, oraz informacje o potencjalnych zagrożeniach i rzeczach, na które warto zwrócić uwagę podczas podróży w dane miejsce.

do góry

Czym jest interaktywna mapa?

Dostaniesz interaktywną mapę przygotowaną w Google Maps, umożliwiającą Ci łatwe wyznaczenie trasy do zaznaczonych na niej sugerowanych miejsc, restauracji, hoteli, dworców kolejowych i autobusowych.

do góry

Na czym polega opieka w czasie wyjazdu?

Jeśli w trakcie wyjazdu zmienisz plany dotyczące trasy, noclegów lub transportu, w ciągu 24 godzin od otrzymania od Ciebie informacji wyślemy Ci kompletną korektę planu podróży. Pomożemy Ci także w przypadku innych wątpliwości – nie zostaniesz sam z problemem psującym Ci wakacje.

do góry

Napisz nam gdzie chcesz jechać!

Wstępny szkic wyjazdu dostaniesz za darmo. Dopiero po jego otrzymaniu decydujesz o zakupie naszej usługi.

Nie jesteś pewien, gdzie chcesz pojechać? Skontaktuj się znami!

Doradzimy Ci – to nic nie kosztuje!